×
  Yol Tarifi Al
  Teklif 襤ste
  Whatsap Mesaj
EK襤B襤M襤Z  
Selami Ay (Sat覺nalma ve Tedarik Uzman覺)

1971 Y覺l覺nda Sivas Zara da doan Selami Ay 襤lk ve ortaokulu Bölge Yat覺l覺 Okulunda okuyarak hayat denilen f覺r覺nda erken yata pimeye balam覺t覺r. Tire Endüstri Meslek Lisesinde okuduu Mobilya ve Dekorasyon bölümü yaam yolunu çizmesinde etkili olmutur. 

Mobilya sektöründe imalatla balayan i hayat覺 zamanla imalat yönetimine yükselmitir. Gerek yurt içindeki Dota, Alfemo, Ofisline, Divan, Yatpa, Sefa Yataklar覺 gibi birçok firmada;  gerekse yurt d覺覺nda Bulgaristan Tacikistan gibi farkl覺 ülkelerdeki mobilya fabrikalar覺nda 襤malat müdürlüü daha dorusu Kurucu 襤malat Müdürlük göreverini icra etmitir.

Kendisini Kurucu Müdür  olarak programlayan Selami Bey Kal覺c覺 Müdür olmay覺 pek düünmemitir. Yeni kurulan bir mobilya fabrikas覺 yada daha önce kurulmu ama ileyiinde s覺k覺nt覺 olan fabrikalardan gelen talepleri deerlendirmektedir. 1-2 y覺l içerisinde amaçlar dorultusunda fabrikan覺n a' dan z'ye kadar tüm eksiklerini tamamlayarak tüm hatlar覺n koordineli ve sorunsuz çal覺mas覺n覺 salar. Daha sonra ise baka bir i için yoluna devam eder.   

Gerek Türkiye de gerekse Yurt覺d覺覺n da  irili ufakl覺 bir çok firmada görev almas覺 ve uzun y覺llar edindii tecrübe ve birikim ile aranan bir insand覺r. Bir ürünün yada bir projenin En iyi en ucuz ve en h覺zl覺 hangi fabrikada imal edilebilecei, imalat覺n覺n nas覺l, hangi ekipman ve makinalarla yap覺laca覺,  imalat prosesleri, Hammadde, içilik maliyetleri ve sat覺c覺lar覺 gibi birçok konudaki bilgi ve birikimi  ayn覺 zamanda sektördeki olaanüstü geni çevresiyle en büyük yard覺mc覺lar覺m覺zdan biridir. 

S覺k覺 bir okur olan Selami Bey, Bir dönem devam ettii 襤stanbul Üniversitesi Felsefe bölümününden edindii derinlik ve okuduu yüzlerce kitab覺nda etkisiyle ciddi bir kültürel birikime sahiptir. 

Selami Ay

(Sat覺nalma ve Tedarik Uzman覺)

evmodek@gmail.com

+90 533 343 87 43Adres:     Yavuz Selim Mah. 968 Sok. No:9-31/A BACIAR/襤STANBULBACILAR / 襤STANBUL
Telefon:  (0212) 470 70 07
Telefon:  0(543) 903 63 08
E-Posta:       evmodek@gmail.com

穢 2019 T羹m Haklar覺 Sakl覺d覺r www.evmodek.com
Web tasar覺m Adosoft Yaz覺l覺m